ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  המשרד נוסד ומנוהל על ידי עו"ד ניסן מנו והינו מהמובילים בתחום הרשלנות רפואית, נזיקין והביטוח ובדגש לתחום נזקי גוף, תוך התמקדות והתמחות בטיפול בפגיעות קשות במיוחד.

  עו"ד ניסן מנו בעל תואר ראשון במשפטים ( L.L.B ) מהמכללה למנהל ובעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב.

  במשך השנים הרבות, צבר עו"ד ניסן מנו ניסיון עשיר ומגוון בניהול תביעות של נזקי גוף: הופעות בבתי המשפט השונים, ניהול מו"מ מול חברות הביטוח, מול בתי חולים, מול קופות חולים והמדינה, והכול תוך שימת דגש על טובת הנפגע.

  המשרד משלב בין המקצועיות הבלתי מתפשרת לבין ליווי משפטי של לקוחותיו באופן אישי תוך שמירת קשר רציף וישיר לאורך כל הטיפול המשפטי.

  המשרד מתמחה בייצוג נפגעי נזקי גוף כגון: רשלנות רפואית בלידה, רשלנות רפואית בטיפולים ובניתוחים, תאונות דרכים, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, ביטוח לאומי, משרד הביטחון, תאונות אישיות, תאונות אישיות תלמידים, אובדן כושר עבודה ועוד.

  צלצלנו אלינו לקביעת פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות עם עו"ד ניסן מנו – עו"ד לנזיקין ונזקי גוף.

  כל הסיבות לבחור בעו"ד ניסן מנו

  הכרת הגרומים הרלוונטיים

  התמדה וחריצות

  ייצוג בתביעות מורכבות ומסובכות

  ניסיון עשיר בתביעות רשלנות רפואית

  זמינות מרבית בטלפון נייד

  יחס אישי וישיר

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   עורך דין מומחה לרשלנות רפואית

   מדי שנה נפתחים אלפי הליכים משפטיים שעניינם רשלנות רפואית אותה מייחסים תובעים לרופאים ולמוסדות רפואיים בישראל. מדובר בתביעות שמוגשות בגין גרימת נזקי גוף במהלך טיפול ואבחון רפואי, במהלך הריון ולידה ואף בגין גרימת מוות. הליכים רפואיים לא מעטים מסתיימים אמנם בנזקים שניתן לתבוע פיצויים בגין גרימתם, אך יחד עם זאת, חשוב לדעת כי התובע בעילה זו מוכרח להעלות טענות משפטיות מנצחות ולהניח ולבסס תשתית ראייתית תחת תביעתו בהתאם לדין ולרוח הפסיקה, ולתמוך אותה באסמכתאות לרבות חוות דעת רפואית מתאימה. תביעות רשלנות רפואית הן הליכים מורכבים במיוחד המחייבים ניהול מקצועי בידי עורך דין מומחה לרשלנות רפואית, שהפנייה אליו הינה הצעד הראשוני והחשוב ביותר לקראת מיצוי זכויות בשל נזקים כתוצאה מהליך רפואי.

   עורך דין רשלנות רפואית במרכז

   עורך הדין ניסן מנו עוסק זה שנים רבות בייצוג תובעים ובני משפחותיהם באופן בלעדי ואינו מייצג נתבעים. מדובר בעובדה המקימה ללקוחותיו יתרון משמעותי המתבטא בניסיון ובקיאות באופן ניהול מהלכים בתיק רשלנות רפואית באופן חכם ויעיל לטובת הלקוח, למען הבטחת הפיצוי המקסימלי גם במסגרת הנסיבות המאתגרות והסבוכות ביותר. עורך דין רשלנות רפואית במרכז ניסן מנו מנוסה זה שנים רבות בהופעות בבתי המשפט השונים ובפרט אלה שבמחוז תל אביב והמרכז בפני השופטים היושבים בהם – עובדה אשר גם היא מקנה ללקוחותיו יתרון מיידי. ניהול תיקי רשלנות רפואית משלב ומחייב אסרטיביות, נחישות ויכולת ניהול משא ומתן מול חברות הביטוח וגורמים נוספים, המאפיינים את שיטת עבודתו של עורך הדין ניסן מנו במהלך השנים בהן פעל לטובת לקוחותיו בדבקות ללא פשרות והשיג עבורם עשרות מיליוני שקלים במסגרת תביעות רשלנות רפואית.

   יעוץ מקצועי ראשוני

   תביעות רשלנות רפואית הן מורכבות, ומשום כך ניהולן מחייב את המומחיות, המיומנות והניסיון של עורך דין מומחה לרשלנות רפואית ניסן מנו, שנסיונו ארוך השנים מעניק ללקוחותיו יתרון משמעותי. ראשיתה של תביעת רשלנות רפואית בבחינה של העובדות וחומר הראיות, אומדן סיכויי התביעה לאור הערכות מומחים ראשוניות ותכנון משפטי חכם לקראת ניהול התיק. בזכות עבודה בשיתוף פעולה עם מומחים בתחומים הרפואיים הרלוונטיים, יצורפו לכתב התביעה חוות דעת רפואיות מקצועיות לתמיכה בטענותיו. פנו אלינו לשיקוף מצבכם המשפטי וסיכויי תביעתכם. פנו אל משרד עורכי הדין ניסן מנו, באתר או בטלפון 050-2375955, ותוכלו גם אתם ליהנות מן הייצוץ והליווי המשפטי הנחוץ לכם.

   עורך דין לרשלנות רפואית

   לא מעט טיפולים שונים עלולים להסתיים באסון טוטאלי, ולמרות שלא זו הייתה הכוונה מלכתחילה אנו עלולים למצוא עצמנו תחת כישלון של צוות הרפואי במתן טיפול ראוי והעומד בסטנדרטיים הגבוהים במיוחד. כישלונות אלו עלולים להוביל לא פעם לעיוותים קשים, לפגיעות עם השלכות לטווח הרחוק ובמקרים קיצוניים אף למותו של אדם. על כן היוועצות עם עורך דין לרשלנות רפואית היא בגדר חובה במקרים רבים ושונים ולכן חשוב להכיר אילו פגיעות ושנות דורשות התערבות של עורך דין ולא רק היוועצות. על כן אחת ההמלצות שלנו היא לפנות אל עורך דין ניסן מנו המתמחה בתיקי רשלנות רפואית.

   מקרים כללים- עורך דין לרשלנות רפואית

   כאשר אנו עוסקים ברשלנות רפואית חשוב לדעת, כי ישנם מכרים של רשלנות רפואית כוללת אשר עשויים לייצר השלכות אדירות לגבי המטופלים השונים. מקרים אלו דורשים לעיתים לא רק היוועצות עם עורך דין לרשלנות רפואית, אלא במרבית המקרים גם תביעה בבית המשפט. מכרים אלו כוללים: אי זיהוי תסמינים של מצב רפואי המחייב טיפול, אי נטילת היסטוריה מתאימה של מהטופל, טעות במתן כמות התרופות או המינונים.

   אל כל אלו כמובן מתווספים מקרים של אי אבחון של מחלה או מצב בריאותי, שחרור של החולה במקרים בהם יש צורך בטיפול או בדיקות נוספות ועוד מקרים רבים ואחרים. פעולות אלו ועוד אחרות עלולות לגרום לפציעות שונות ואף למוות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במטופלים בני הגיל השלישי או ילדים קטנים.

   לבחור את איש המקצוע הנכון

   בבחירה של עורך דין לרשלנות רפואית, חשוב לוודא כי עורך הדין בו נבחר יהיה בעל ניסיון בתיקים דומים לשלנו וכמובן ניסיון ברשלנות רפואית באופן כללי. בחירה זו מהותית שכן מקרים שונים דורשים חוות דעת, הכרה והבנה לעומקו של המקרה וכמובן ניסיון בתחום לא רק יועיל, אלא יחסוך או יזכה אותנו בלא מעט כסף.

   לכן אחת ההמלצות היא בבחירת עורך דין כמו עורך דין ניסן מנו המתמחה במקרים רבים של רשלנות רפואית, החל מרשלנות רפואית בלידה, ניתוחים פלסטיים ועוד.

   עו"ד רשלנות רפואית

   רבים מאיתנו אוהבים לחשוב או לדמיין את עולם הרפואה, ככזה שחף מכל טעות אנוש ולעיתים אף מרשלנות כזו או אחרת. חלק לא קטן של המטופלים לעיתים אף אינם יודעים כי היו קורבן לרשלנות רפואית, ולעיתים כל מה שנדרש הוא לשאול כמה שאלות ובכדי להבין את גודל הטעות או אפילו הנזק שנגרם. ובכדי לתבוע את הזכויות המגיעות לנו במקרים שכאלו, מומלץ לפנות אל עו"ד רשלנות רפואית אשר יוכל לסייע לנו במאבק משפטי שיעזור להחזיר מעט מהצדק המגיע לנפגעים השונים. ובבחירה שכזו חשוב לבחור במומחים כמו עורך דין ניסן מנו, המתמחה במקרים של רשלנות רפואית בכל הסוגים.

   עו"ד רשלנות רפואית – מתי זה מתבקש?

   מרבית המטופלים אשר עברו רשלנות רפואית, נרתעים מצירוף המילים עו"ד רשלנות רפואית ובחלק מהמקרים אף נמנעים מלשתף או לנסות ולהכיר ברשלנות ממנה סבלו. לכן חשוב לדעת ולהכיר כי מקרים כאלו מתאפיינים בשלל דוגמאות שונות, החל טיפולים פלסטיים המסוגלים לחדור אל האזור הלא נכון או להתבצע תחת חומרים לא חוקיים, ועד לאבחון מאוחר של מחלה הניתנת לטיפול אשר גרמה למוות של המטופל.

   הרי נכון כי לא מעט מקרים כאלו נעשים אולי בתום לב וללא כוונת מכוון, אך גם מקרים כאלו צריכים לתת הדין כי לא רק שהם עלולים לעלות בחיי אדם, אלא להותיר צלקות נפשיות ואף פיזיות בחיי המטופלים השונים או בהוריהם.

   רשלנות רפואית איננה דבר נדיר

   חשוב לדעת כי מקרים כאלו למרות הטכנולוגיה המתקדמת, המתקנים המשוכללים והכסף הרב הכרוך ברפואית הישראלית, עדיין קיימים מקרים רבים של רשלנות רפואית. לכן קבלת עזרה וייעוץ דרך עו"ד רשלנות רפואית הוא לא דבר כל כך רחוק כמו שהיה בעבר, ייתכן ומרביתנו מכירים יותר מאדם אחד שהיה קורבן לרשלנות רפואית בארץ.

   לכן גם הבחירה באיש מקצוע כמו עורך דין לרשלנות רפואית, יש לעשות בחוכמה ולבחור באנשי מקצוע מובילים בתחום המכירים ויודעים כיצד להתנהל אל מול המערכות הבירוקרטיות השונות. על כן נוכל לבחור בעורך דין ניסן מנו המתמחה בתיקים של רשלנות רפואית ובעל ניסיון רב.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן