ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין רשלנות רפואית במודיעין

  רשלנות רפואית יכולה לקרות לנו בכל גיל, בכל אשפוז או אפילו הליך כירורגי כזה או אחר ולעיתים אף לשנות באופן מהותי את אורח חיינו. על כן במקרים כאלו מומלץ לבצע התייעצות מידית עם עורך דין רשלנות רפואית במודיעין או בכל עיר אחרת הקרובה לביתכם, ולהבין יחד מה הם הצעדים בהם חשוב לנקוט לאחר מקרים שכאלו. ולכן גם הבחירה באיש מקצוע שכזה היא חשוב וקריטית, שכן בכדי לקצר את הליך החיפוש אחת ההמלצות היא לפנות אל איש מקצוע אמין ומקצועי כמו עורך דין ניסן מנו המציע משרד המתמחה במקרים של רשלנות רפואית.

   

  סיוע משפטי של עורך דין רשלנות רפואית במודיעין

  עורך דין רשלנות רפואית במודיעין ובכל עיר אחרת, אמור לעזור לנו לחבר את כל החלקים בגינם אנו מבקשים לתבוע או שמא נפגענו בגללם. ראשית הוא קבלת הסיפור בפני עצמו, בין אם מדובר במינון תרופתי לא נכון אשר גרם לנזק נקודתי או תמידי, ובין אם מדובר באבחון שלא בוצע בזמן וגרם לנזקים חמורים מכך. שנית כל תתבצע הפנייה אל רופא מומחה אשר יוכל לא רק לשמוע את הסיפור, אלא לאשש כי אכן קיימת פגיעה או מקום לרשלנות רפואית.

  הליך זה אמנם נשמע קל ומהיר, אך מקרים שונים דורשים מנעד רחב של פרוצדורות החל מצילומים חוזרים, בדיקות מיוחדות ומומחים נוספים אשר יוכלו לאשר את הממצאים השונים.

   

  תביעה הלכה למעשה

  החיפוש אחר עורך דין רשלנות רפואית במודיעין אולי יוליד לנו לא מעט תוצאות, אך חשוב למצוא עורך דין שיוכל להציג ולחבר את הסיפור בצורה מלאת ונכונה, כזו שתבליט את הנזק שנגרם. ובאותה המידה שגם ידע להגיד ללקוח האם מקרה זה אכן מתאים לתביעה בגין רשלנות רפואית או שלא.

  ובכדי לקבל שירות מקצועי ובעל ניסיון מעמיק בתחום הרשלנות הרפואית בארץ, מומלץ להיוועץ עם עורך דין ניסן מנו. המתמחה מעל לעשור בתחום הרשלנות הרפואית, ומטפל בתיקים כמו רשלנות רפואית בזמן היריון, בהליכים כירורגים, מעקבים שונים ועוד מקרים כאלו ואחרים של רשלנות רפואית משוועת.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן