ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תביעת רשלנות רפואית בהיריון הסתיימה בניצחון – הפיצוי חצי מיליון ש"ח

  אלונה (שם בדוי), לקוחה של משרדנו, אישה בשנות ה-20 לחייה, עברה מספר הפלות בניסיונה להביא ילד לעולם. בעקבותיהן, הומלץ כי בעת ההיריון הבא על הצוות הרפואי המטפל לעקוב אחר צוואר רחמה, ולתפור אותו באם יהיה צורך.

  אלונה אכן נכנסה להיריון נוסף אך ככל שהתקדם, צוואר רחמה הפגוע לא נבדק כראוי. לאחר כחמישה וחצי חודשי היריון, אלונה הובהלה לבית החולים ובו עברה לידה מוקדמת. התינוק לא שרד ונפטר כעבור שבוע.

  הגשנו תביעת רשלנות רפואית בשם בני הזוג לבית המשפט ואליה צורפנו חוות דעת רפואית של מומחה במיילדות וגניקולוגיה שבה קבע המומחה כי אי-ביצוע המעקב לצוואר הרחם ולתפור אותו בזמן היא רשלנות רפואית אשר גרמה ללידה המוקדמת ומוות העובר.

  התיק נגמר לאחרונה בהצלחה כאשר נקבע שאלונה ובן זוגה יפוצו בסכום כספי משמעותי בסך של כחצי מיליון שח.

  ובשורות משמחות נוספות: לאחר לידה זו, אלונה נכנסה להיריון נוסף שבמהלכו נתפר צוואר רחמה, וילדה תינוק בריא ושלם.

   

  חוויתן לידה שקטה? פנו אל משרדנו לבדיקת זכאות לפיצוי על רשלנות רפואית.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן