ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  כיצד להיזהר מרשלנות רפואית בלידה?

  איך ניזהר מרשלנות רפואית בלידה?

  לאורך הדורות, נשים וגברים כאחד נתקלו בבעיות רפואיות בעת הלידה שלהם. למרות התקדמות ברפואה ובטכנולוגיה, הלידה היא תהליך טבעי ובהכרח – חשוף לסיכונים. כדי להימנע מרשלנות רפואית בלידה חשוב לשים לב לטיפולים העיקריים: אבחון וטיפול.

  אבחון מראש של הסיכונים הרפואיים בלידה:
  הצוות הרפואי צריך לאבחון מראש את הבעיות וסיכונים רפואיים שיכולים להיגרם לאם ולתינוק.

  למשל הסיכון יכול להיות בקושי נשימתי תשניק לידתי של התינוק המצביע על מצוקה עוברית. אבחון מוקדם של התשניק הלידתי של התינוק יכול להצילו ולמנוע את הנזק המוחי והנוירולוגי לתינוק.

  איך מאבחנים? על ידי מוניטור ופענוח נכון של המוניטור. לעיתים מאוד הצוות הרפואי לא מפענח נכון את המוניטור ומפספס את המצוקה העוברית של התינוק ובכך נגרם לתינוק נזק חמור של שיתוק מוחין או חלילה גם מוות.

  איך מטפלים במצוקה עוברית במהלך הלידה?

  טיפול איכותי יכול להגן על האם והתינוק. כדי למנוע את הנזק לתינוק צריך ליילד את התינוק בניתוח קיסרי חירום. אם זה לא נעשה אז ישנו סיכוי כי מדובר ברשלנות רפואית.

  סיכון נוסף הוא בלידה מוקדמת של התינוק. לידה מוקדמת נחשבת ללידה עד השבוע 36 והיא נחשבת ללידה מסוכנת לעובר ולאם. הגורמים ללידה מוקדמת הם זיהומים, צוואר הרחם לא תקין, הפריות ועוד.

  חשוב לאבחן מראש את הלידות המוקדמות על ידי אולטרסאונד מיילדותי ומעקב אחר צוואר הרחם. אם הוא מתקצר אז אפשר לתת תרופות ואפילו לשים תפר צווארי.

  לכן חשוב לעקוב אחר הצוות הרפואי כדי למנוע נזקים מיותרים.

  אם נגרמו לכם נזקים בלידה פנו אלינו לטיפול בתביעה ובדיקת המקרה.

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן