ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מהי רשלנות רפואית?

  המונח רשלנות רפואית הוא מונח רחב הנשען על חוק ענשי נזקין, שכן בישראל אין שום חוק המסדיר את הפיצויים או את הסטנדרטיים המורים על רשלנות כזו או אחרת. עם זאת החקיקות והסטנדרטיים הרפואיים הבינלאומיים, קובעים מהם כישלונות רפואיים ומה נחשב לרשלנות רפואית. ובהתחשב בכך שנושא זה אינו מדובר מספיק, חשוב לזכור כי רשלנות רפואית נחשבת למגפה השקטה ולקטלנית ביותר במדינות בהן שורר השלום. לכן כאשר מטופלים נופלים קורבן למקרים שכאלו, מומלץ לא להתמודד עם מקרים שכאלו בצורה עצמאית אלא לקבל עזרה מקצועית. עזרה שכזו נוכל למצוא אצל עורך דין ניסן מנו המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית מעל לעשור.

  רשלנות בטיפולי שיניים

  רשלנות רפואית על כל גווניה

  המושג רשלנות רפואית מגדיר בתוכו לא מעט מצבים שונים, אשר יכולים להתהוות ללא מעט מטופלים שלעיתים עלולים למצוא עצמם במצב של סיכון ובמקרים שונים אף בנכות לכל החיים. מקרים אלו יכולים להיות הגדרה כללית של אי שימת לב ורשלנות בקריאה של בדיקות, החל חוסר מעקב אחר טיפול כזה או אחר, שחרור בטרם עת, מינון לא נכון של תרופות ועוד ועוד החלטות כלליות אשר עלולות להשפיע על מרבית החולים בצורה ניכרת.

  מבין כל אלו מסתתרים להם גם טעויות אנושות מצמררות, כמו טיפול לא מתאים או טיפול ללא הרדמה נכונה ועד לזירוז שגוי של תהליך הלידה. כל אלו עלולים לקרות במעמד של לא מעט הליכים רפואיים שונים, שבמקרים כאלו לא מומלץ אלא כדאי לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית מומחה.

   

  ומה לנו נותר לעשות?

  כאשר מדובר במקרה של רשלנות רפואית מומלץ לאסוף את כל המסמכים הרלוונטים, החל מבדיקות מקדימות, היסטוריה רפואית ועוד. ובמקרים גם של אבחנה המעידה על פגיעה כזו או אחרת הדבר יכול להועיל, כאשר בסיום האיסוף נוכל לבנות יחד את התיק עם עורך דין ולקבל חוות דעת האם ישנה עילה להגשת תביעה על רשלנות רפואית.

  ובכדי להבין האם התיק שלנו אכן כדאי לתביעה, בצורה הכי מדויקת ויסודית מומלץ לפנות אל עורך דין ניסן מנו המתמחה בתיקי רשלנות רפואית ומוביל בתחומו.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן