צרו קשר
ּ

עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין מומלץ ניסן מנו

כולנו חשופים בכל רגע נתון לפגיעה גופנית או נפשית. זה יכול לקרות כאשר אנו פוסעים בדרך עירונית ונחבלים כתוצאה מנפילה, כתוצאה מטביעה בבריכה, נפילה בקניון, תאונת דרכים או פגיעה שארעה במסגרת העבודה, פגיעה במהלך פעילות בבית הספר או לאחר שעות הלימודים ועוד אין סוף נסיבות מגוונות. פעמים רבות תאונה שכזו גורמת לנזקים משמעותיים לאדם ומותירה בו אף נכות קבועה – מצב רפואי שיש לו השלכות רוחביות על המשך מהלך חייו של אדם יהא גילו אשר יהא, ועל קרוביו. 

מה חשיבותו של עורך דין נזיקין מומלץ?

כשמדובר בתאונת דרכים, יהא הנפגע זכאי לפי חוק לפיצויים בגין נזקי הגוף שנגרמו לו, אלא שכדי למצות את זכאותו במסגרת ההליך ולקבל את הפיצוי המקסימלי, ידרש לנהל משא ומתן עם חברת הביטוח בהתאם לראיות שבידיו ולמכלול נזקיו ולעמוד על שיעור הפיצוי ההולם בנסיבות. בנוגע ליתר המקרים, ידרש הניזוק לבסס קשר סיבתי בין התאונה ונזקיו בעטיה לבין מעשהו או מחדלו של הגורם המזיק. לאחר שיצלח משוכה זו, ידרש להביא ראיות לעניין היקף נזקיו ושיעור הפיצוי ההולם לרבות חוות דעת רפואיות, בהתאם למספר פרמטרים אליהם מתייחס בית המשפט. הואיל ומדובר בהליכים מורכבים המחייבים התמצאות ומיומנות ביישום הדין, הפרוצדורה והפסיקה, חשוב לפנות לעורך דין נזיקין מומלץ.

פנו אלינו לייעוץ וייצוג בנזיקין

סמוך לאחר הפגיעה מומלץ, מטבע הדברים, לגשת מיד לקבלת טיפול רפואי מתאים. במקביל, חשוב לאגד את כל המסמכים הרפואיים, ההפניות, התמונות והקבלות ויתר הראיות המעידות על הצעדים שנעשו בקשר עם התאונה והפגיעה. ביחס לטיפול הרפואי, נדגיש את החשיבות שבמיצוי הבירור בהתאם להנחיות הרופאים ובהשלמת הטיפולים, בדיקות הדמיה, פיזיותרפיה, הידרותרפיה, ריפוי בעיסוק וכיוצא באלה. מיצוי מלא של הזכויות אפשרי בזכות ניהול חכם של ההליכים מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי והוועדות הרפואיות מטעמו וכן צדדים שלישיים נוספים בהתאם לנסיבות, הדורשים עבודה משפטית מקצועית. לעורך דין נזיקין מומלץ ניסן מנו ניסיון עשיר ורב שנים בענף הנזיקין, המעניקים ללקוחות המשרד יתרון מובהק בהליכים מול כל הגופים והרשויות.

פנו אל משרדו של עורך הדין ניסן מנו כבר היום לפרטים נוספים וייעוץ משפטי באתר או בטלפון 050-2375955.

עורך דין נזיקין מומלץ ניסן מנו

עורך דין תביעות נזיקין

תחום דיני הנזיקין הוא נרחב ומורכב ובהיותו כזה, העיסוק בו מחייב התמחות ספציפית של עורך הדין, ניסיון ביישום החוק והפסיקה ויכולת עבודה באופן מתודי ומסודר. עורך דין תביעות נזיקין פועל מול גופים ציבוריים ופרטיים שונים, כגון המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח, מעסיקים ועוד. עורך דין תביעות נזיקין מנוסה, יודע לזהות רכיבים בתשתית העובדתית והראייתית בכל סוגיה, שהרי בכל אחד ואחד מהם יש כדי להכריע את גורל התיק. מטרתה של תביעת נזיקין היא לאפשר לניזוק – מי שנגרם לו נזק בפועל – לקבל פיצויים בגין אותם הנזקים מאת הגורם או הגורמים אליהם מיוחסת האחריות לגרימת נזקים אלה.

אחריות בנזיקין יש להוכיח

בתביעות נזיקין, לא די בהאשמת הגורם המעוול בגרימת הנזקים לתובע. בהינתן שהרכיב העומד בבסיס כל תביעת נזיקין הוא נזק, הרי שעל מנת שתביעת התובע תתקבל, עליו להוכיח קיומו של נזק בפועל (ולא רק סיכון תיאורטי, או פוטנציאל לנזק). את הנדבך הזה של התביעה ניתן להוכיח באמצעות תיעוד רפואי, סיכומי אשפוז וכן קביעת הוועדה הרפואית במוסד לביטוח לאומי או באמצעות חוות דעת של מומחה רפואי ערוכה כדין. בנוסף לרכיב הנזק ישנו רכיב אחריות בנזיקין, כלומר, על התובע שטוען כי נגרמו לו נזקים לקשור קשר סיבתי מובהק בין המזיק לנזק ולהביא ראיות לכך שנזקיו נגרמו כתוצאה ממעשה או מחדל מצד אנשים או גורמים שונים, שיכלו והיו צריכים לפעול בהתאם לחוק ומשום שלא עשו כן – נגרמו לתובע נזקיו הנטענים.

במה מתבטאת מקצועיותו של עורך דין תביעות נזיקין?

שיקוף מצבו המשפטי של הניזוק, בירור מכלול נזקיו, סיכויי תביעתו להתקבל, כמו גם גיבוש כתב התביעה וניהול התיק בבית המשפט הם הליכים מורכבים המחייבים את בקיאותו וניסיונו של עורך דין תביעות נזיקין ניסן מנו. "המוציא מחברו – עליו הראיה" הוא עיקרון מנחה בתביעות נזיקין, ומשמעותו היא שהתובע פיצויים מצד ג' שלטענתו גרם לו נזקים בשל התנהגותו המנוגדת לחוק, חייב להוכיח את יסודות תביעתו, להביא ראיות לטענותיו ותימוכין מן הפסיקה לצורך קבלת סכום הפיצויים המקסימלי בנסיבות.

פנו אל מרד עו"ד ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955, והבטיחו את קבלת הייעוץ המשפטי לו אתם זקוקים.

עורך דין לתביעות נזקי גוף

מהם נזקי גוף? נזקי גוף הם פגיעות פיזיות למשל במישור האורטופדי, הנוירולוגי, הפנימי ועוד, וכן פגיעות נפשיות-פסיכיאטריות מהם סובל אדם כתוצאה ממעורבותו בתאונות דרכים, תאונות עבודה או תאונות אישיות שנגרמות בנסיבות שונות, למשל נפילה ברחוב או נפילה מגובה, חבלות כתוצאה מהתנהלות רשלנית של צד ג', כתוצאה מרשלנות רפואית של גורם או גוף רפואי וכן בשל מחלה בה לקה אדם על רקע תנאי העסקתו. נזקי גוף שהם תוצאה של נסיבות מעין אלה מותירים לרוב בגופו של הניזוק נכויות שונות – זמניות ו/או קבועות –  ועל מנת להבטיח מיצוי מרבי של זכויות הניזוק וקבלת סכום הפיצויים המקסימלי, ישנו צורך עקרוני לפנות לעורך דין לתביעות נזקי גוף.

עורך דין לתביעות נזקי גוף – מה תפקידו?

אם חליתם או נפצעתם כתוצאה מתאונה, ישנה סבירות גבוהה כי הנכם זכאים לפיצויים בין היתר בשל כאב וסבל, הפסד שכר ואובדן כושר ההשתכרות, הפסד זכויות סוציאליות והוצאות נוספות. כדי לברר את מצבכם המשפטי ולבחון את זכואותכם ושיעורה, יש לפנות לעורך דין לתביעות נזקי גוף סמוך ככל שניתן למועד התאונה או גילוי המחלה. עורך הדין יבחן את התיעוד הרפואי ובהתאם לנסיבות הפגיעה יעניק לכם יעוץ בנוגע לאופן הטיפול בתיק והפעולות שיש לנקוט מול חברות הביטוח, המעסיק וכל גורם אחר הרלוונטי בנסיבות הספציפיות, והדרכה מתאימה בנוגע להמשך התנהלותכם מולם. בנקודה זו חשוב לעמוד על החשיבות והעקרוניות שבפניה לעורך דין לתביעות נזקי גוף, הואיל ומדובר בהליך משפטי מורכב שיש לנהל במקצועיות, בחוכמה ותוך היכרות עם החוק ומגמות הפסיקה של בתי המשפט.

מעטפת משפטית מקיפה

צוות משרדו של עורך דין לתביעות נזקי גוף ניסן מנו מיומן ומנוסה בייצוג תובעים, וזה שנים מעניק ללקוחותיו טיפול משפטי מושלם – החל מהערכה ראשונית של סיכויי התביעה ושיקוף שלבי התהליך, טיפול מקצועי ויסודי מול הגופים הרלוונטיים השונים, ניהול משא ומתן בלתי מתפשר מול חברות הביטוח ומיצוי זכויות מול המוסד לביטוח לאומי, ניהול תיקים בבתי המשפט השונים וחתירה מתמדת להצלחה תוך הקפדה על יעילות, אמינות וזמינות.

לקבלת הסיוע המשפטי לו אתם זקוקים בנושא, צרו קשר עם משרדו של עורך הדין ניסן מנו, באתר או בטלפון 050-2375955.

עורך דין נזקי גוף במרכז

תביעות נזקי גוף הן שונות ומגוונות, בכל הנוגע לנסיבותיהן ובהתאם לזאת גם בכל הנוגע לאופן בו יש לטפל בהן, זהות הגופים עמם יש לבוא בדברים, החוקים והפסיקה אותם יש ליישם למיצוי הזכויות, והפרוצדורה המחייבת בהן. בתאונות דרכים, למשל, קמה לנפגע זכאות אוטומטית לפיצויים בגין נזקי הגוף שנגרמו לו ואין נפקא מינה אם יש לו אחריות לגרימת התאונה. חרף זאת, ידרש הנפגע להניח יסודות להוכחת זכאותו לסכום הפיצוי הספציפי אותו הוא דורש ולהביא ראיות לחומרת נזקיו ונכותו בבואו לדרוש את סכום הפיצוי המקסימלי. בתביעות אחרות, ידרש הנפגע לצלוח משוכות נוספות המתייחסות לאחריות הרובצת לפתחו של המזיק ועל מעשהו או מחדלו המפרים אותה, וכן לגובה הפיצוי הנתבע. מכל מקום, הרי שמדובר בהליכים משפטיים סבוכים ומורכבים המחייבים טיפול בידי עורך דין שיש לו את הפרופסיה בתביעות נזקי גוף ומיומנות ביישום הדין והפסיקה הרלוונטית לעניין ולתקופה. בהינתן שכך, באשר לניהול תביהות נזיקין אין מנוס מלפנות לעורך דין נזקי גוף במרכז.

עורך דין נזקי גוף במרכז פועל למיצוי זכויותיך

המפתחות להתקדמות יעילה ומהירה וסיום משביע רצון של התיק הם ידע עשיר, כלים מקצועיים, יצירתיות וכמובן ותק מקצועי, היכרות עם סוגיות מגוונות וניסיון ביישום הפרוצדורה. כאשר עסקינן בתביעות נזקי גוף בהן על הניזוק לעמוד על נכויותיו ושיעורן, עליו להביא חוות דעת רפואית מטעמו במישור הרלוונטי. גם ביחס לזה חשובה הפניה לעורך דין נזקי גוף במרכז, המפנה את לקוחו אל המומחה הרפואי העוסק בעריכת חוות דעת משפטיות והגשתן לבתי המשפט.

שמים את הלקוח במרכז

עורך דין נזקי גוף במרכז ניסן מנו פעל במהלך השנים עבור מאות נפגעים בתאונות שונות וייצג אותם מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי והוועדות הרפואיות מטעמו, מעסיקים וגופים רבים נוספים לאורך מאות הליכים מורכבים ותוך הקפדה על יחס אישי לכל לקוח במקביל לעבודה מקצועית, אחראית ויסודית. משרדנו מעניק ייצוג משפטי מקיף בתביעות נזקי גוף לרבות רשלנות רפואית במהלך הריון ולידה ופרוצדורות כגון הליכים כירורגיים, פלסטיים וטיפולי שיניים רשלניים. 

לייעוץ ראשוני וקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עם משרדינו כבר היום באתר או בטלפון 050-2375955.

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ