ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פיצוי עבור כריתת רחם

  מצבים רפואיים שונים יכולים לזכות חלקנו בפיצויים שונים, החל מחברות הביטוח השונות ועד אל מול המוסד לביטוח לאומי. מקרים של פיצוי עבור כריתת רחם, נחשב לאחד מבין המקרים המדוברים ובכדי להשיג את מלוא זכויות התובעת, מומלץ להיעזר בעורך דין אשר מאורע ומודע לכל התקדימים השונים ופסיקות קודמות. עם זאת ישנם מקרים של כריתת רחם בהן אשמת הכריתה היא על הצוות הרפואי, החל מסיבוכים אפשריים בהליך אחר ועד לאבחון מאוחר של מחלה סרטנית או גידול. במקרים כאלו מומלץ להיוועץ עם עורך דין ניסן מנו המוביל כיום את תחום תביעות הנזקין ופיצויים עבור כריתת רחם.

   

  דוגמאות לפיצוי עבור כריתת רחם

  אחת הדוגמאות המובהקות למקרים של פיצוי עבור כריתת רחם הוא גילוי מאוחר של סרטן השחלות או הרחם, כאשר מקרים אלו עלולים להוביל לכדי מצב של כריתת רחם באופן מפתיע. מקרים אלו עלולים להתבצע עקב חוסר מעקב של הצוות הרפואי לבדיקות, לבדיקות ממוגרפיה וכמובן להיסטוריה משפחתית. פיצויים עבור מקרים אלו ועוד מקרים אחרים, יכולים להגיע לסכומים די גבוהים ולעיתים אף למיליוני שקלים.

   

  פיצוי עבור כריתת רחם – מה חשוב לזכור?

  אך חשוב לזכור כי בכדי למצות זכויות אלו, חשוב לא רק להיוועץ עם עורך דין מהשורה אלא למצוא עורך דין המתמחה במקרים כאלו.

  לכן חשוב שנפנה אל משרד המתמחה במיצוי זכויות וקבלת פיצויים בקרב נשים שעברו כריתת רחם, בדיוק כמו שנוכל למצוא אצל עורך דין ניסן מנו. המתמחה זה עשור במגוון רחב של תביעות י בנושא רשלנות רפואית, תביעות ייצוגיות אל מול מוסדות ביטוח וגופים ממשלתיים אחרים, בהצטיינות ובצורה מקצועית.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן