ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רשלנות רפואית באבחון

  רשלנות רפואית באבחון מחלה

  לא מעט טיפולים רפואיים עלולים להסתיים במפח נפש של המטופלים, לעיתים אף לעלות בחייהם ובחלק מהמקרים אף להותיר אחוזי נכות לא קטנים. חלק ממקרים אלו משתייכים גם לרשלנות רפואית באבחון שעלולה לא רק לגזול זמן טיפול יקר, אלא אף להוביל להחמרה במצב ובמקרים חמורים יותר אף להוביל לכדי מוות. מקרים כאלו עלולים להתהוות החל מהרופא המטפל בקופת החולים ועד לקבלה אל המיון הרלוונטי, כלשכן כאשר אנו נופלים לסוג רשלנות שכזו מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע רציני בתחום. כמו עורך דין ניסן מנו, המציע שירותים משפטיים לאורך כל הליך התביעה אל מול המוסדות השונים ועם וותק של מעל לעשור בתחום.

   

  רשלנות רפואית באבחון – איך זה יכול לקרות?

  שלב הטיפול במחלות ובחולים בכלל כולל לא מעט שלבים שונים, החל משלב האבחנה ועד לשלב הטיפול האחרון והמסיים. בכל אחד מאותם שלבים עלול החולה להיתקל ברשלנות רפואית כזו או אחרת, אבל כאשר מדובר במקרים של רשלנות רפואית באבחון, המשמעות היא גדולה הרבה יותר. שכן הסבירות שרופא משפחה "יפספס" איזה שהוא מדד לא נכון או צורת שומה לא ראויה, הוא עלול להותיר את המטופל בסיכון.

  ואילו כאשר רופא מומחה מבצע טעות באבחנה, הרי שהמטופל עלול "לחזור" כמה שלבים אחורה ולעיתים אף להחמיר את מצבו מאשר להועיל לו. מקרים שכאלו קורים כל הזמן וגם במדינות מערביות מתקדמות, ובמרבית המקרים נעשים גם בתום לב.

   

  איך להוכיח רשלנות רפואית באבחון?

  מקרים שונים של רשלנות רפואית באבחון, ידרשו לא פעם יותר מחוות דעת אחת אשר תוכל לאשש כי התקיימה החמרה בבעיה הרפואית או שמא האבחנה שהתאחרה להגיע או שלא הגיע כראוי הייתה חלק מהסיבות או הסיבה הישירה להחמרה שכזו. ריבוי של חוות דעת עלול לחזק את הטענה, לכן במקרים כאלו חשוב לשמור על כל הטפסים הרלוונטיים בכדי לשמר את ההיסטוריה הרפואית בעצמנו.

  ועל מנת לצלוח תביעות כאלו בהצלחה, מומלץ להיוועץ עם איש מקצוע אמין המכיר את התחום כמו עורך דין ניסן מנו המוביל בתחום התביעות בשל רשלנות רפואית.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן