ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים

  בעולם של ימינו, כולם רוצים להיראות צעירים יותר, יפים יותר, אסתטיים יותר. השאיפה לשלמות  הופכת לתעשיית יופי משגשגת, החל מטיפולים קוסמטיים חדשניים וכלה בניתוחים פלסטיים.

  בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, ניתוח פלסטי הינו ניתוח לכל דבר ולכן יש לגשת אליו במשנה זהירות, תוך הבנת כל הסיכונים.

  התנהלותו של מנתח פלסטי חייבת תמיד להיות מקצועית, ממש כמו בכל תחום רפואי אחר, כל הפחתה בחשיבות התחום מצד המנתח, יכולה ומובילה לרשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים. 
  ניתוח פלסטי, בניגוד לניתוח רפואי אחר, הוא ניתוח שנעשה מבחירה ולא מצורך. מדובר באקט משפר מראה או איכות חיים, אך לא בהליך חיוני או מציל חיים. דווקא בגלל זה כל רשלנות רפואית בגין ניתוח פלסטי, נתפסת בחומרה על ידי מערכת המשפט, שהרי המערכת רואה את המנתח הפלסטי אחראי לא רק על הליך הניתוח אלא גם, במידה מסוימת, על החלטתו של המטופל לעבור את הניתוח.

  רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים נחלקת לשלושה חלקים

   

  רשלנות רפואית טרם ניתוח פלסטי

  ביצוע בדיקות לא מתאימות או חלקיות, טרם עריכת ניתוח פלסטי, תשאול לא מדויק או מלא של המטופל, התעלמות מגורמי סיכון, אי מתן הסבר מקיף ומלא אודות הסיכונים והסיבוכים של הניתוח, אי החתמה על טופס הסכמה מפורט.

  רשלנות רפואית בעת הניתוח ביצוע ניתוח חלקי

  התרשלות באופן ביצוע הניתוח או גרימת נזק למטופל בעת ניתוח קוסמטי.

   

  רשלנות רפואית לאחר הניתוח

  ניתוחים פלסטיים רבים, כרוכים בתקופת החלמה המחייבת מעקב ובדיקות. אחריותו של מנתח פלסטי אינה מסתיימת עם תום הניתוח, עליו לוודא שהמטופל אכן הבין כיצד עליו לנהוג בימים שאחרי הניתוח, לוודא שהתרופות או משככי הכאבים שניתנו לו מתאימים ואינם גורמים נזק ובכלל לוודא שאכן מתבצע מעקב רפואי נכון. התעלמות מממצאים המעידים על סיבוך, או התעלמות ממצוקות המטופל, הינן בגדר התרשלות ויכולים להוביל לנקיטת הליכים בגין רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן