ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רשלנות רפואית בניתוח קיסרי

  רשלנות רפואית בניתוח קיסרי

  ישנם מקרים שבהם ניתוח קיסרי נקבע מבעוד מועד מראש. בשפה המקצועית ניתוח זה שנקבע מראש נקרא ניתוח אלקטיבי והוא בדרך כלל נקבע לשבוע השלושים ותשעה להיריון. ישנן כמה סיבות לניתוח קיסרי אלקטיבי. יכולה להיות משקל עובר גבוה, לידות קודמות שהתבצעו בניתוח קיסרי ומעלות את הסיכויים לסיבוכים בלידה טבעית, העובר במנח עכוז, ועוד.
  המקרים היותר בעייתיים הם מקרים בהם הניתוח הקיסרי מבוצע בחירום. גם כן, ישנן כמה סיבות בדרך כלל כשישנה סכנה לעובר ולאם  כשאין התקדמות בתהליך הלידה הנרתיקית, קרע ברחם, מצוקה עוברית, היפרדות שלייה ועוד.
  אי ביצוע ניתוח קיסרי בזמן עלול להוביל לאסון. למשל, במקרים שבהם ישנה מצוקה עוברית, יש לבצע ניתוח קיסרי בדחיפות ולהציל את העובר. ואם משתהים ובמצעים את הניתוח הקיסרי באיחור עלולים נזקים נוירולוגים קשים לעובר ואף למוות.

  הנה כמה דוגמאות שבהם יש לבצע ניתוח קיסרי חירום:
  מצוקה עוברית כאשר ישנה האטה של דופק העובר. במקרים אלה, אם מצב העובר אינו משתפר בתוך 20 דקות, יש לבצע ניתוח קיסרי בתוך כ-30  דקות.
  מצבים של צניחת חבל הטבור וכן מצבים שבהם נכרך חבל הטבור סביב צווארו של העובר.
  קרע ברחם, שמסכן את חייה של היולדת ושל העובר. כמו כן, במקרים של היפרדות השלייה יש לבצע ניתוח קיסרי חירום.
  מקרה של תשניק סב לידתי, כלומר מצב של היעדר חמצן לעובר. במצב כזה, עיכוב בביצוע של ניתוח קיסרי עלול לגרום לנזק נוירולוגי חמור מאוד.
  אי הפניה לניתוח קיסרי
  הצוות הרפואי אחראי לפקח על מצבה של היולדת לאורך ההיריון, ולהפנות אותה לניתוח קיסרי במידת הצורך. על הרופא המטפל להבחין בסימנים אלו המעידים על מצוקה עוברית, כמו קצב לב לא תקין או קשיים נשימתיים וכו'. בנוסף, על הרופא להיות מודע לגורמי סיכון שונים לרבות היסטוריה של סכרת היריון, שליית פתח ועוד ולהפנות לניתוח קיסרי בדחיפות.
  מקרה נוסף המחייב ביצוע ניתוח קיסרי הוא עוברים השוקלים מעל לארבעה וחצי קילוגרמים נמצאים בסיכון גבוה לפציעות שונות במהלך הלידה, כמו כליאת כתפיים, שעלולה לגרום לשיתוק ERB. גם במקרים בהם העובר במצג עכוז, אי ביצוע ניתוח קיסרי עלול להוביל לאסון. אם לא נעשה כל זה אז כנראה שהייתה רשלנות רפואית.

   

  אם אכן אחד המקרים קרה לכן/ם מומלץ לפנות למשרדנו כדי שנעזור לכם בהתנהלות המשפטית ותוכלו לקבל סכום כספי מכובד כפיצוי על הנזק שנגרם בעקבות הרשלנות. עדיין לא בטוחים כי נגרמה לכם רשלנות? אין לכם מה להפסיד – פנו אלינו ונבדוק את המקרה ונעריך ביחד את סיכויי הצלחת תביעת רשלנות רפואית בניתוח קיסרי.

   

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן