ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רשלנות רפואית בניתוח

  רשלנות בניתוח היא, למרבה הצער, לא עניין יוצא דופן בישראל וגם במדינות נוספות בעולם. "טעויות רפואיות" הן מקרי רשלנות של רופאים, טיפול כושל, אי הבנות ו"קצרים" בתקשורת בין אנשי צוות רפואי במהלך מעבר מחלקות ועוד.

  טיפול רפואי רשלני בניתוחים מתבטא בניתוחים כושלים, שבמסגרתם החולה יוצא מהניתוח או מהטיפול עם נזקים קשים ונכויות חמורות. ניתוחים וטיפולים כושלים של הצוות הרפואי נגרמים בדרך כלל על ידי אבחון שגוי של המחלה, שיטות ניתוח מיושנות, סיבוכים הקשורים להרדמה, השארת עצמים זרים בגופו של החולה, ניתוח או טיפול באיבר אחר מהאיבר שהיה אמור להיות מטופל או מנותח, ניתוחים ניסיוניים (ללא ידיעת החולה) ועוד.

  כמו כן, על פי חוק זכויות החולה, לפני הענקת טיפול רפואי או ניתוח, על הצוות הרפואי חובה להסביר לחולה על מהות הטיפול, הסיכונים בטיפול או בניתוח, האפשרויות החלופיות לניתוח, תופעות לוואי של הניתוח או הטיפול, סיכויי הצלחת הניתוח או הטיפול, היות הניתוח ניסיוני ועוד. לאחר שהחולה קיבל את ההסברים, עליו לאשר בכתב את הסכמתו לניתוח או לטיפול. ככל שהצוות הרפואי לא הסביר למטופל על הסיכונים בניתוח ולא קיבל את הסכמתו בכתב גם מקרה זה נחשב לרשלנות רפואית בניתוח.

  אם נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית עו"ד ניסן מנו ישמח לסייע. עו"ד מנו מתמחה בטיפול בתביעות ברשלנות רפואית בטיפולים ובניתוחים ובעל ניסיון רב בייצוג נפגעי רשלנות רפואית. תביעות אלו הן בדרך כלל מסובכות ומורכבות, והניסיון הרב של משרד עורכי הדין ניסן מנו שהגיש תביעות כאלה מסייע רבות על מנת להשיג פיצוי מקסימלי לנפגע כתוצאה מרשלנות רפואית.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   רשלנות בניתוח

   ישנם לא מעט הליכים רפואיים שעלולים להשתבש, החל מהליכים פשוטים של הגדלת חזה וניתוחי אף ועד להחלפה של מפרק או קיבוע של עצם. אף אחד מהליכים אלו אינו חף ממקרים של רשלנות רפואית בניתוח, אשר עלולים להתגלם החל מטעות אנוש במינון חומר ההרדמה ועד לטיפול באיבר או העצם הלא נכונה. לכן במקרים שכאלו מומלץ לפנות לעורך דין מומלץ המכיר את תחום הרשלנות הרפואית, וידע כיצד ניתן ומומלץ לגשת אל מקרה כמו שיש לנו. לכן מומלץ לפנות אל עורך דין המתמקצע במקרים של רשלנות רפואית בזמן ניתוח, כמו עורך דין ניסן מנו המתמחה במקרים כאלו ובעל ניסיון רב בתחום.

   סוגי רשלנות רפואית בניתוח

   כמו שציינו מעל לרשלנות רפואית בניתוח ישנם לא מעט מקרים אשר עשויים להתקיים תחת הגדרה זו, החל מביצוע של ניתוחים ניסיוניים ללא ידיעת החולה, טיפול במערכת איברים או עצם לא נכונה, אבחון והתאמה לא נכונה של אופי הניתוח או הטיפול ועוד מקרים אחרים ורבים. כל אלו עלולים להתקיים גם ברפואה מתקדמת כמו שלנו בישראל, ולעיתים מקרים כאלו עלולים להופיע גם דרך סגנונות שונים של ניתוחים.

   כיום ישנם לא מעט מקרים הכוללים סיבוכים בלידה, החל מחוסר עירונית של הצוות הרפואי ועד לטיפולים קוסמים שכשלו וגרמו לתוצאות בלתי הפיכות. כל אלו כיום חושפים את המטפלים ואת בתי החולים לכדי תביעה על רשלנות רפואית.

   רשלנות רפואית בניתוחים – מה יש לעשות תחילה?

   לפני שאנו מבצעים לפני לעורך דין בגין רשלנות רפואית בניתוח, חשוב שנוודא כי יש בידינו את כל המסמכים מהעידים כי עברנו את ההליך הרפואי, החל מהבדיקות וההכנה אל הניתוח ועד אל אשפוז יום או כזה אשר התמשך מעל למצופה. כל אלו בנוסף לחוות דעת רפואית התומכת בפגיעה, יוכלו לעזור בהתבססות והכנה של התיק עצמו.

   על כן בבחירה באיש מקצוע מומלץ לבחור בעורך דין ניסן מנו, אשר מציע ליווי משפטי בכל שלבי התביעה המשפטית, החל מרשלנות בזמן הלידה, ניתוחים פלסטיים שונים ועוד מקרים שונים ומשונים. כל זאת הודות לניסיון רב ומקצועיות מעולה.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן