ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רשלנות רפואית שיתוק מוחין

  ישנם לא מעט גורמים שונים אשר עשויים להוביל לכדי רשלנות רפואית שיתוק מוחין, רובם הגדול של הגורמים עלולים להתהוות עוד בשלב ההתפתחות של התינוק ולכן עלולים להשפיע לשארית חייו. לצד כל אלו חשוב מאוד לזכור כי גם זמן הלידה הינו זמן קריטי, ובמקרים של טכניקות לידה שגויות או חוסר תשומת לב של הצוות הרפואי עלולים להיגרם נזקים בלתי הפיכים לתינוק ואף לשיתוק מוחין. במקרים שכאלו מומלץ להיעזר בעורך דין אשר מתמחה בתחום תביעות רשלנות רפואית, לכן אחת ההמלצות הוא לא אחר מאשר עורך דין ניסן מנו, המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית כבר מעל לעשור.

   

  נורות אזהרה לרשלנות רפואית שיתוק מוחין

  רשלנות רפואית שיתוק מוחין עלול להיגרם דרך לא מעט נקודות זמן שונות, ואלו הם סימני האזהרה המובהקים לכך. הראשון הוא כאשר נצפה שיתוק מוחין אצל הילד לאחר לידה עזרת מכשירים כמו ואקוום או שולפן ריק, כאשר מופיע שיתוק מוחין לאחר לידת תאומים, כאשר מגיעה אישה הרה לחדר מיון עם דימום והיפרדות של השליה ואיננה נכנסת לניתוח קיסרי דחוף.

  מקרים אלו ועוד אחרים עלולים ליצור מצב של שיתוק מוחין אצל עוברים, ואחת הסיבות לכך היא כמובן חוסר תשומת לב אבל בעיקר כי גופו של העובר רך ועדין, שכן כל תנועה לא נכונה או אי שמת לב לקצב הדופק לאחר חתיכת חבל הטבור עלולים להוות סיכון משמעותי עבורו.

   

  רשלנות רפואית שיתוק מוחין: תנאים ופיצויים

  מקרים של רשלנות רפואית שיתוק מוחין עלולים להוביל לכדי תביעות בשווי של מיליוני שקלים, בין אם מדובר במקרים של נכות או טיפול סיעודי קבוע. אך הפרמטר אשר יקבע את גודל הפיצוי הוא לא אחר מאשר היקף הנזק לרקמת המוח, והמיקום האנטומי של הנזק והשפעותיו. כל אלו ועוד פרמטרים פרטניים עלולים להשפיע על היקף תשלום הפיצויים למשפחות.

  ובתביעות כל כך גדולות ומורכבות, מומלץ לפנות אל עורכי דין המתמחים בתחום כמו עורך דין ניסן מנו המוביל משרד שלם המתמחה בתביעות ייצוגיות בגין נזקין של רשלנות רפואית וכמובן בשל שיתוק מוחין ומקרים נוספים.

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן