ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים

  עו"ד מנו עוסק, מזה שנים רבות, בייצוג תובעים בתאונות דרכים נגד חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי, במטרה להשיג עבורם את הפיצוי המקסימאלי לו הם זכאים. הצוות שלנו מנוסה ומיומן בניהול משא ומתן עם חברות הביטוח לצורך קבלת הפיצוי המקסימאלי ובניהול ההליכים המשפטיים המתבקשים.

  עו"ד מנו מתמחה בתחום תאונות דרכים, ומלווה את הנפגעים לאורך כל ההליך המשפטי, המציב אתגרים לא פשוטים, עד להשגת פיצויים אופטימאליים עבור הנפגע, פיצויים אשר יאפשרו לו להשתקם, ואיכות חיים וקיום בכבוד.

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים

  בתביעות שעניינן נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים, קיימת לנפגע זכאות לפיצויים בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים שתכליתו סוציאלית, וככזה הוא מעמיד לכל נפגע בתאונת דרכים זכאות לפיצוי מאת חברת הביטוח. נותר, אם כן, להבטיח כי הניזוק יקבל מן הגוף שלפתחו רובצת האחריות לפצותו, את סכום הפיצויים המקסימלי ככל שניתן בהתאם למכלול נזקיו וחומרתם. כדי לקבל את הפיצוי במסגרת הליך יעיל, מהיר וממצה, מומלץ לפנות לעורך דין מומחה לתאונות דרכים.

  החוק מקנה זכאות – מדוע לפנות לעורך דין מומחה לתאונות דרכים?

  מדי יום מעורבים רבים בתאונות דרכים בנסיבות שונות, בין אם כנהגים, כנוסעים או כהולכי רגל. בבואם לדרוש פיצויים בגין נזקי הגוף שנגרמו להם, לא רבים מהם יודעים כי זו עומדת להם ללא נפקות לסוגיית אחריות מי מהצדדים לגרימת התאונה, וכי בזכות נקיטת הצעדים הנכונים ומשא ומתן המנוהל במקצועיות, ניתן להעלות באופן משמעותי את שיעור הפיצוי שישולם בסופו של דבר לנפגע. לצורך מיצוי הזכויות ניתן לפנות גם למוסד לביטוח לאומי, ככל שלתאונה ישנה זיקה אליו מקום שנסיבותיה נופלות בגדר הגדרת החוק. 

  סכום הפיצוי שישולם מורכב מפרמטרים רבים, בין היתר דרגת נכות קבועה שככל שנותרה לנפגע כתוצאה מהתאונה, יש לה השלכות רוחביות על המשך מהלך חייו ובהתאם, גם על הפיצוי שישולם במסגרת ההליך.

  דעו – שעה שתביעתו של נפגע סולקה ושולמו לו פיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו בתאונת דרכים, לא יוכל לשוב ולתבוע סכום נוסף במסגרת תביעה זו ומשכך ישנה הזדמנות אחת ויחידה להפקת מירב הפיצוי מכוח החוק.

  פנה אל משרדנו לייעוץ מקצועי

  בזכות ניסיון רב שנים בייצוג תובעים מול חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי וניהול מאות הליכים משפטיים מוצלחים בבתי המשפט, נהנים לקוחותיו של עורך דין מומחה לתאונות דרכים ניסן מנו מיתרונות מובהקים במסגרת הליכים אלה. ידיהן של חברות הביטוח קפוצות בבואן לשלם לנפגעים פיצויים בגין נזקי גוף, ועל מנת להבטיח שההתמודדות איתן תניב את התוצאות המיטביות, נדרשים כלים מקצועיים ומיומנות של עורך דין מומחה לתאונות דרכים.

  הבטיחו את קבלת הייעוץ הדרוש לכם וצרו קשר עם משרד עו"ד ניסן מנו, באתר או בטלפון 050-2375955.

   

  עורך דין תאונת אופנוע

  בתוך מגמת הגידול המתמדת בתאונות הדרכים בשנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויותר תאונות דרכים בהן מעורבים רוכבי אופנועים וקטנועים. מדובר, לרוב, בתאונות בקינמטיקה קשה ואף קטלנית, לאור העובדה שרוכבי הדו-גלגלי חשופים יותר לפגיעות גופניות היות שאינם מוגנים בתוך מכונית שתגן עליהם במקרה תאונה. בין אם מדובר בתאונה בה מעורבים כלי רכב נוספים ובין אם מדובר בתאונה עצמית של רוכב האופנוע, זכאי רוכב האופנוע לפיצויים בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. לצורך ניהול מגעים מול חברת הביטוח למיצוי זכויותיו, מומלץ לפנות לעורך דין תאונת אופנוע.

  עורך דין תאונת אופנוע – את מי תובעים?

  בהתאם לפקודת ביטוח רכב מנועי [נוסח חדש], תש"ל – 1970, והואיל וכל אופנוע הוא רכב מנועי, הרי שישנה חובה לערוך עבור האופנוע פוליסת ביטוח רכב חובה כמו לכל רכב מנועי רגיל. תכלית הוראת הפקודה היא להעמיד לרוכב האופנוע זכאות לפיצויי בגין נזקי גוף, ככל שיגרמו לו כאלה כתוצאה ממעורבות של אותו האופנוע בתאונת דרכים, חלילה. בימינו, ומפאת היותו של האופנוע כלי תחבורה בעל פוטנציאל מוגבר למעורבות בתאונות דרכים, המבטחת של חלק גדול מן האופנועים בישראל היא "התאגיד המנהל של המאגר לביטוחי רכב חובה" (הפול). פוליסות ביטוח החובה לאופנועים הן יקרות יחסית, כפועל יוצא של הסיכוי המוגדל לתאונות ולפציעות קשות יותר של הרוכבים, בעיקר כתוצאה מתאונות עצמיות.

  הייתי מעורב בתאונת אופנוע, מה לעשות?

  ראשית חשוב מאוד לפנות לטיפול רפואי, בין אם באמצעות פניה עצמית למוקד רפואה דחופה בין אם באמצעות אמבולנס. עם הגעתכם אל המוקד הרפואי, חשוב לציין מפורשות כי מדובר בתאונת דרכים וככל שמדובר בתאונת עבודה, חשוב לציין גם עובדה זו. בשלב השני יש לפנות למשטרת ישראל, לדווח על התאונה ולצרף את פרטי המעורבים לצורך הפקת אישור משטרה לתאונה. חשוב לאגד את כל התיעוד הרפואי בקשר עם התאונה, אישורי המחלה, קבלות בגין רכישת משככי כאבים ועוד. מומלץ לפנות לעורך דין תאונות אופנוע סמוך ככל שניתן לקרות התאונה על מנת להבטיח את קבלת סכום הפיצויים המרבי בנסיבות.

  לכל טיפול משפטי בנושאי תאונות, צרו קשר עם משרד עו"ד ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן