צרו קשר
ּ

רשלנות רפואית בטיפולים ובניתוחים

טיפול רפואי רשלני בניתוחים ובטיפולים מתבטא בניתוחים כושלים שבמסגרתם החולה יוצא מהניתוח או מהטיפול עם נזקים קשים ונכויות חמורות. ניתוחים וטיפולים כושלים של הצוות הרפואי נגרמים בדרך כלל על ידי אבחון שגוי של המחלה, על ידי שיטות ניתוח מיושנות, על ידי סיבוכים הקשורים להרדמה, על ידי השארת עצמים זרים בגופו של החולה, על ידי ניתוח או טיפול באיבר אחר מהאביר אשר היה אמור להיות מטופל או מנותח, על ידי ניתוחים ניסיוניים (ללא ידיעת החולה) ועוד.

כמו כן, על פי חוק זכויות החולה, טרם הענקת טיפול רפואי או ניתוח, על הצוות הרפואי חובה להסביר לחולה על מהות הטיפול, על הסיכונים בטיפול או בניתוח, על האפשרויות החלופיות לניתוח, על תופעות לוואי של הניתוח או הטיפול, על סיכויי הצלחת הניתוח או הטיפול, על היות הניתוח ניסיוני ועוד. לאחר שהחולה קיבל את ההסברים הנ"ל, עליו לאשר בכתב את הסכמתו לניתוח או טיפול.

עו"ד מנו מתמחה בטיפול בתביעות ברשלנות רפואית בטיפולים ובניתוחים, תביעות אשר בדרך כלל מסובכות ומורכבות. למשרדנו ניסיון רב בייצוג נפגעי רשלנות רפואית, ניסיון אשר מעניק טיפול משפטי הטוב ביותר כדי להשיג פיצוי מקסימאלי לנפגע

למעלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ּ