ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הפיצוי על רשלנות רפואית 850 אלף שקלים

  לקוחה של משרדנו שנזקקה לניתוח הסרת כיס המרה בהמלצת רופאיה, ונפצעה במהלך הניתוח שהסתבך, תבעה בעזרתנו את בית החולים על נזקי הגוף שנגרמו לה מהניתוח. התוצאה פיצוי בסך של 850 אלף שקלים. 

  הפיצוי על רשלנות רפואית 850 אלף שקלים

  בחודש פברואר 2013, נשלחה חדווה (שם בדוי) לבית חולים קפלן, לבצע ניתוח להסרת כיס המרה בהמלצת רופאיה. הניתוח הסתבך ובהלכו נפצעה האישה בצינור המרה כאשר כל הצינור המרה נחתך ולא תוקן. כתוצאה מאירוע זה החלה האישה לסבול מכאבי בטן, עצירות ושלשולים ובעיות בכבד.  

  בתביעה שהגשנו בשמה ביקשנו לחייב את חברת הביטוח של בית החולים לפצות על  כל הנזקים שנגרמו לה, לרבות פיצוי בגין אבדן כושר השתכרות לעבר ולעתיד, הפסדי פנסיה, הוצאות רפואיות ונסיעות, הוצאות בגין עזרת הזולת ופיצוי בגין כאב וסבל. לכתב התביעה צורפה חוו"ד של מומחה בתחום הכירורגי אשר הסביר שהיה צריך לזהות את הפגיעה בצינור המרה ולתקנה בשיטה הרפואית המקובלת, בעקבות זאת סובלת האישה מנכות בשיעור של 20%.

  חברת הביטוח טענה מנגד שהניתוח בוצע בהצלחה וכי פגיעה בצינור המרה היא אחת הסיכונים שבניתוח והיא אפשרית והתיקון נעשה בשיטה הנכונה וכי יש לדחות את התביעה. 

  מחלוקת נוספת הייתה בשאלת גובה הנזק. חברת הביטוח טענה שהנכות שנותרה לאישה היא 10% ולא 20% כפי שטוענת התביעה. כמו כן, טענה חברת הביטוח שהנכות של התובע אינה מפריעה לה לתפקוד היום יומי ובעבודה. 

  עו"ד מנו טען במהלך התביעה כי הניתוח והפגיעה בצינור המרה פגעה קשה בבריאותה של האישה ובתפקודה, וכי היא איבדה את כושר עבודתה לצמיתות, בעקבות התאונה. לעומת זאת, חברת הביטוח טענה שהנכות היא זניחה ואיננה משפיעה על תפקודה כלל.

  בית המשפט שמע את הצדדים והציע לפנות לגישור. לאחר הליך אורך של גישור ומשא ומתן ארוך שנערך בין הצדדים, הסכימה חברת הביטוח לפצות את התובעת ב-850 אלף שקלים.

  נגרם לכם נזק גוף בעקבות ניתוח? נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית בניתוח? פנו פנו אל משרדנו לבדיקת זכאות לפיצוי על רשלנות רפואית.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן