צרו קשר

  ּ

  רשלנות רפואית בהריון

  עו"ד ניסן מנו מסביר כיצד להימנע מרשלנות רפואית בהיריון

   

  תכנון הריון, מעקב הריון ולידה מחייבים טיפול רפואי מקיף לפני ההריון, בראשיתו ובמהלך הלידה. תביעות שעילתן ברשלנות רפואית בהריון מכוונות לקבלת פיצויים בגין נזקים שנגרמו לעובר או ליולדת כתוצאה מרשלנות של רופא, מוסד רפואי או צוות רפואי במהלך ההריון או הלידה. כאשר עולה סברה כי גורם רפואי לא פעל כפי שמצופה ממנו לפעול, כפי שהיה עליו לפעול או כפי שמקצועו, מומחיותו, ניסיונו והסטנדרטים המקובלים דורשים ממנו לפעול וכתוצאה מכך נגרמו נזקים לעובר ו/או ליולדת, הרי שיש מקום לבחון אפשרות של הגשת תביעה אזרחית באמצעות עורך דין רשלנות רפואית בהריון.

  עורך דין לייצוג רשלנות רפואית בהריון

  כחלק בלתי נפרד מהאבחון הרפואי שקודם להריון, על הרופא המומחה בגינקולוגיה ומיילדות לערוך בירור מקיף וקפדני של ההיסטוריה והרקע הרפואי המשפחתי והעדתי של הזוג העתיד להביא יחד ילד לעולם, בשאלה של סיכויי העובר ללקות במחלות גנטיות, מומים מולדים ועוד. טרם תהרה האישה, ימליץ הרופא בפני הזוג ויפנה אותם לבדיקות גנטיות רלוונטיות, לרבות אלה שאינן ממומנות על ידי קופת החולים. במהלך ההריון על הרופא לבצע מעקב ולהקפיד כי האישה תופנה אל הבדיקות הדרושות בהתאם לשלבי התפתחות העובר. ככל שהבדיקות מעלות תוצאות המעידות על מום בעובר, יש להפנות את ההרה למומחים המתאימים ולשקול את הפסקת ההריון.

   

  כל מקרה שבו נשא הליך רפואי תוצאות שאינן לפני ההנחיות האלו מומלץ לפנות למשרד עו"ד ניסן מנו – עורך דין מומחה לרשלנות רפואית, לבדיקת הנסיבות הפרטניות והערכת סיכויי התביעה.

   

   

   

   

   

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ