צרו קשר

  ּ

  רשלנות רפואית בלידה

  רשלנות רפואית בלידה היא עניין נפוץ יחסית. חשוב מאוד לשים לב שמעקב לקוי אחר העובר והאם במהלך הלידה עלול להוביל לרשלנות בלידה.

   

  לאורך כל הלידה מחוברים האם והעובר למוניטורים מיוחדים שמפרטים בכל רגע נתון על מצב השניים. השגחה לא נכונה על השניים או שימוש לקוי במכשירים הללו, יכולים להזיק להם ולהוביל לרשלנות רפואית בלידה.

  רשלנות בלידה יכולה להיגרם גם עקב ביצוע לידה בצורה לא נכונה. ישנן שיטות שונות לביצוע לידה, מלידת מלקחיים ועד ניתוח קיסרי, בהתאם למצב העובר והאם. אם הלידה מתבצעת בשיטה שאינה מתאימה לשניים, היא עלולה להזיק להם.

  ייצוג בתיקי רשלנות רפואית בלידה

  אחד המקרים הנפוצים ברשלנות בלידה הוא השתהות בטיפול במצבי חירום במהלך הלידה.  גם לידה שמתוכננת להתבצע בצורה מסוימת, עלולה להתפתח לתהליך רפואי מסובך ומורכב יותר. כך למשל, לידה רגילה יכולה להפוך ללידת מלקחיים. מקרה נוסף הוא בהשתהות ביצוע ניתוח קיסרי כדי לחלץ את העובר אשר שרוי במצוקה עוברית. אם הצוות הרפואי ישתהה בהחלטה לגבי תכנית הפעולה הוא עלול לפגוע באם ובעובר.

  כל מקרה שבו נשא הליך רפואי תוצאות שאינן לפני ההנחיות האלו מומלץ לפנות לעורך דין רשלנות רפואית בלידה ניסן מנו לבדיקת הנסיבות הפרטניות והערכת סיכויי התביעה.

   

   

   

   

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ