צרו קשר

  ּ

  רשלנות רפואית בניתוח

  רשלנות בניתוח היא, למרבה הצער, לא עניין יוצא דופן בישראל וגם במדינות נוספות בעולם. "טעויות רפואיות" הן מקרי רשלנות של רופאים, טיפול כושל, אי הבנות ו"קצרים" בתקשורת בין אנשי צוות רפואי במהלך מעבר מחלקות ועוד.

  טיפול רפואי רשלני בניתוחים מתבטא בניתוחים כושלים, שבמסגרתם החולה יוצא מהניתוח או מהטיפול עם נזקים קשים ונכויות חמורות. ניתוחים וטיפולים כושלים של הצוות הרפואי נגרמים בדרך כלל על ידי אבחון שגוי של המחלה, שיטות ניתוח מיושנות, סיבוכים הקשורים להרדמה, השארת עצמים זרים בגופו של החולה, ניתוח או טיפול באיבר אחר מהאיבר שהיה אמור להיות מטופל או מנותח, ניתוחים ניסיוניים (ללא ידיעת החולה) ועוד.

  כמו כן, על פי חוק זכויות החולה, לפני הענקת טיפול רפואי או ניתוח, על הצוות הרפואי חובה להסביר לחולה על מהות הטיפול, הסיכונים בטיפול או בניתוח, האפשרויות החלופיות לניתוח, תופעות לוואי של הניתוח או הטיפול, סיכויי הצלחת הניתוח או הטיפול, היות הניתוח ניסיוני ועוד. לאחר שהחולה קיבל את ההסברים, עליו לאשר בכתב את הסכמתו לניתוח או לטיפול. ככל שהצוות הרפואי לא הסביר למטופל על הסיכונים בניתוח ולא קיבל את הסכמתו בכתב גם מקרה זה נחשב לרשלנות רפואית בניתוח.

  ייצוג מקצועי בתיקי רשלנות רפואית בניתוח

  אם נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית עו"ד ניסן מנו ישמח לסייע. עו"ד מנו מתמחה בטיפול בתביעות ברשלנות רפואית בטיפולים ובניתוחים ובעל ניסיון רב בייצוג נפגעי רשלנות רפואית. תביעות אלו הן בדרך כלל מסובכות ומורכבות, והניסיון הרב של משרד עורכי הדין ניסן מנו שהגיש תביעות כאלה מסייע רבות על מנת להשיג פיצוי מקסימלי לנפגע כתוצאה מרשלנות רפואית.

   

   

   

  למעלה

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ּ