ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רשלנות רפואית בלידה שקטה

  רשלנות רפואית בלידה שקטה

  לידה שקטה היא מצב עצוב ומרגש בו התינוק מת לפני או במהלך הלידה. זהו מצב שאף אחד לא מצפה לו, והוא יכול להיות מטלטל ומשפיע על ההורים לאורך זמן. ישנם מקרים בהם הלידה השקטה נגרמת על ידי רשלנות רפואית, ובמקרים אלו, ההורים יכולים להגיש תביעה משפטית.

  רשלנות רפואית בלידה שקטה יכולה להתרחש במספר דרכים. לדוגמה, אם הרופא או המיילדת לא מזהים את הסימנים של בעיה בהיריון או בלידה. זה יכול לכלול סימנים כמו ירידה בתנודות העובר, דימום, או כאבים חריגים. אם הרופא או המיילדת לא מגיבים באופן מתאים לסימנים אלו, זה יכול להוביל לתוצאות חמורות, כולל לידה שקטה.

  בנוסף, ייתכן שהרופא או המיילדת לא יזהו או לא יטפלו באופן מתאים בתוצאות לא רצויות שמתרחשות במהלך הלידה, כמו למשל חוסר חמצן או דימום. אם הרופא או המיילדת לא מזהים את התוצאות הלא רצויות במהירות המתאימה או לא מטפלים בהן באופן מתאים, זה יכול להוביל לתוצאות חמורות, כולל לידה שקטה.

  במקרים של רשלנות רפואית בלידה שקטה, ההורים יכולים להגיש תביעה משפטית. התביעה תכלול את הטענות של ההורים, כולל את הנזק שהם סבלו, את הטיפול שהם קיבלו, ואת האופן שבו הרופא או המיילדת נפעלו. אם התביעה מתקבלת, ההורים יכולים לקבל פיצוי.

  בסה"כ, רשלנות רפואית בלידה שקטה היא מצב חמור שיכול להוביל לתוצאות חמורות. חשוב שהרופאים והמיילדות יזהו את הסיכונים וינהלו את ההיריון והלידה בצורה מקצועית ומדעית. במקרה של רשלנות, ההורים יכולים להגיש תביעה משפטית ולקבל פיצוי.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   שאלות ותשובות

   מיהו עורך דין מומלץ רשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית הוא עורך דין שיש לו את תשתית הידע הנרחבת וארגז הכלים המעשיים העשיר ביותר בתחום הרפואה והמשפט, בשילוב עם הניסיון והמיומנות בניהול משא ומתן והליכים משפטיים בתחום הרשלנות הרפואית, יחד עם הקשרים החשובים וההיכרות עם הגורמים הרפואיים שיש בידיהם כדי לעשות למען טובת התובע ומטרותיו בתיק רשלנות רפואית. עורך הדין מעניק יעוץ ראשוני ולאחר בחינת חומר הראיות בתיק והנסיבות, מועבר כלל התיעוד לבדיקת רופא מומחה על מנת לברר את שאלת האחריות הרובצת לפתחו של הגורם הרפואי, כלומר – האם במקרה פלוני מתקיימת רשלנות רפואית שניתן לתבוע בגינה? ומהו היקף הנזקים והנכות שנגרמו כתוצאה הימנה?

   כיצד אדע אם יש לי עילה ברשלנות רפואית?

   עורך דין מומלץ רשלנות רפואית ניסן מנו מוביל בתחומו, עוסק באופן בלבדי בדיני נזיקין ורשלנות רפואית ופועל למען תובעים בלבד במקצועיות ללא פשרות. בפגישתכם הראשונה עמו, יבחן עורך הדין מנו את נסיבותיכם ויעריך את מצבכם המשפטי לאור זכויותיכם כמטופלים בהתאם לחוק. משרדנו מקפיד על ליווי שוטף ושקיפות מלאה לאורך ההליך והתאמתו אישית לכל לקוחה ולקוח. הבטיחו את קבלת הייעוץ והליווי המשפטי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם משרדנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   כיצד מתחילים בתהליך?

   לצד טענות עובדתיות ומשפטיות, וכדי להוכיח טענת רשלנות רפואית המיוחסת לגורם רפואי, על התובע לצרף חוות דעת מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לתביעתו. מדובר בחוות דעת המתייחסת לרשלנות הרפואית עצמה ומבססת את האחריות המיוחסת לנתבע על דרך המעשה ו/או המחדל, וכן בחוות דעת לעניין אומדן והיקף הנזקים שנגרמו לתובע. משרד עורך דין רשלנות רפואית במרכז מפנה את לקוחותיו לבדיקות מומחים בכל תחומי הרפואה לצורך חוות דעת משפטיות. לצד עבודה מקצועית, יסודית וחתירה בלתי מתפשרת להישגים המשפטיים הטובים ביותר, שם משרדנו לנגד עיניו את טובת הלקוח והגשמת מטרותיו ופועל למענו בנאמנות ובשקיפות תוך הקפדה על זמינות עבורו. לסיוע מקצועי בנושאי רשלנות רפואית, צרו קשר עם עורך הדין ניסן מנו באתר או בטלפון 050-2375955.

   באילו תחומים פועל עורך דין רשלנות רפואית במרכז?

   משרדו של עורך הדין ניסן מנו מייצג ופועל למען תובעים בלבד, במסגרת תביעות רשלנות רפואית כנגד גורמים רפואיים שונים, בהם רופאים ואנשי צוות רפואי נוספים, בתי חולים וקופות חולים ואף גופים גדולים יותר כמו מדינת ישראל ומשרד הבריאות. מדובר בתביעות בגין נזקים שנגרמו לתובע ו/או למשפחתו אגב טיפולים רפואיים כגון בדיקות, אשפוז, ניתוח, אבחון רפואי שגוי או מאוחר, הריון, מעקב הריון ולידה ועוד נסיבות שונות.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן